22.12.2020 - Platí pro pobočky Břeclav,Praha,Brno,Jihlava

post-317
Milí dárci,
už za pár dní na Vás čeká rozsvícený stromeček, vůně vánočního cukroví, teplo domova a pár dní klidu, snad i oddechu, na který se určitě všichni těšíme. Rok s dvacítkou na konci je již ve svém posledním tažení a musíme říci, že naše zaběhnuté životní zvyklosti převrátil naruby víc, než bychom si přáli. Také nás naučil nové názvosloví, které teď již bezproblémově skloňujeme, byť ještě před rokem většině z nás výrazy jako koronavirus, lockdown či třeba domácí karanténa nic neříkaly. Nyní jsou ale součástí našich slovníků stejně samozřejmě jako je běžné každodenní nošení roušek. 
Končící rok nám však nepřinesl jen pandemii covidu-19. Určitě všichni najdeme také spousty momentů, které nás přes všechny změny, omezení a starosti dokázaly rozesmát, pobavit, pohladit po duši a zahřát u srdce. I když to teď tak nevypadá, jednou se z většiny dnešních těžkostí stanou historky, které budeme dávat k dobru a budeme sami na sebe hrdí, co vše jsme zvládli. Berme tedy vše s humorem a úsměvem na líci…a o tom bychom měli mluvit, psát, to bychom měli žít a prožívat navzdory všem restrikcím.
 
Máme snad co jíst, máme kde bydlet, máme kolem sebe rodiny, partnery a přátele, a to je to pravé štěstí, které bychom si měli hýčkat a chránit.  A právě díky Vám, kteří jste přes všechna omezení udělali něco pro druhé - dali jim kus sebe, kus své drahocenné krevní plazmy - si všichni můžeme uvědomit, jak je povzbuzující pomáhat k úsměvům a štěstí těm, co se ze zdraví radovat nemohou, můžeme pocítit, jak je POMOC DRUHÝM právě to, na čem skutečně záleží.
Tečkou za tímto rokem budiž tedy upřímné přání, ať jsme všichni zdrávi a ať je ten nový rok veselejší než rok právě odplouvající. Nic nás nepoloží, půjdeme dál se vztyčenou hlavou a úsměvem na rtech.
Vězte, že Vaše podpora je pro nás celoročním darem. Děkujeme Vám za přízeň, elán i energii, kterou budeme rádi oceňovat a hýčkat i v průběhu celého příštího roku. Chystáme pro Vás spousty krásných a veskrze pozitivních změn, nových dárků, další dávku ojedinělé a stále skvělé péče, neotřelých soutěží a také nejedno překvapení. Máme se tak všichni společně na co těšit.
 
Děkujeme VÁM a přejeme Vám klidné Vánoce a spousty úspěchu v novém roce.
 
Nezapomeňte - máte pomoc v krvi!
Doufáme, že potáhneme společně za jeden provaz i v roce 2021.
Těšíme se brzy na viděnou, Vaše Cara Plasma.