10.06.2019

post-195

Milí současní i budoucí dárci plazmy. Společně s Yoga House v Brně spouštíme pomoc malému Štěpánkovi, který se předčasně narodil v 27. týdnu. Štěpánek trpí zástavy dechu a péče vyžaduje být 24 hodin v pohotovosti. Bohužel mu tyto komplikace způsobily hypoxii mozku, která ho omezuje v pohybu.

Jelikož je našim mottem „pomáhat je lidské“ rozhodli jsme se, že malému Štěpánkovi pomůžeme. Ale k tomu potřebujeme hlavně vás.

K tomu, abyste pomohli stačí opravdu málo. Absolvujte co nejvíce odběrů krevní plazmy v Cara Plasma Brno v období od 21. 6. až 30. 9. 2019 a my za každý úspěšný odběr věnujeme Štěpánkovi 10 Kč na jeho léčbu.

Navíc z darované krevní plazmy se vyrábí léky pro nemocné, tudíž pomáháte dvakrát. A tím posledním benefitem, který jako dárce můžete získat je náhrada nákladů ve výši až 600 Kč, nebo odečty z daní a den pracovního volna.

Fotky a další informace naleznete na našem projektu www.pomahatjelidske.cz Anebo se můžete rovnou registrovat do odběru a začít ihned pomáhat. 

Sledujte i naše facebookové stránky projektu Pomáhat je lidské, kde se budete dozvídat nové informace jak společně s vámi pomáháme.Rezervace do odběru