02.09.2019 - Platí pro pobočky Břeclav,Praha,Brno

post-55

Milí dárci a prvodárci, máte platný ISIC či jiný platný studentský průkaz? Pokud ano, zúčastněte se naší akce a získejte lístek do kina. Jak na to? 

Stačí k tomu málo a to absolvovat tři odběry v období od 1. 9. až 30. 11. a zároveň při prvním odběru v tomto období ukázat na recepci kartu ISIC - či jiný platný studentský (žákovský průkaz) nebo potvrzení o studiu. A hned při třetím úspěšném odběru lístek do kina získáte.

Zároveň máte nárok na náhradu nákladů 600 Kč za každý odběr
 

Pro koho je tato akce určena:

Pro všechny nové i stávající dárce s věkem nad 18 let vlastnící výše uvedené průkazy.

Platnost akce:

Od 1. 9. 2019 do 30. 11. 2019


Pravidla akce:

Dárce, který v období od 1. 9.  předloží při prvním odběru v uvedeném období ISIC kartu (studentský průkaz, potvrzení o studiu) a absolvuje svůj třetí odběr do 30. 11., obdrží hned po třetím úspěšném odběru lístek do kina Cinema City.

Důležité

ISIC kartu (studentský průkaz, potvrzení o studiu) musíte předložit hned při svém prvním odběru. Pokud ji předložíte až při druhém, musíte absolvovat další odběr (třetí, atd.,), aby Vám byl lístek vydán. Třetí odběr do této akce se počítá až od předložení ISIC karty (studentského průkazu, potvrzení o studiu)

Tzn., pokud jste jako dárce darovali např. 20. 9. ale ISIC kartu jste nepředložili, tak tato akce pro Vás začíná až při předloženi ISIC karty na dalším odběru. A do 30. 11. musíte absolvovat třetí odběr od předložení ISIC karty, abyste měli nárok na lístek do kina.

Odběry musím být úspěšně dokončeny.

Dárce za uvedené období obdrží maximálně jeden lístek do kina.

Pokud dárce úspěšně nedokončí odběr a není trvale vyřazen, může lístek do kina získat při dalším úspěšně dokončeném odběru. (úspěšné odběry musí být minimálně tři v uvedeném období)

 Rezervace do odběru