Akce a soutěže

Každý měsíc se můžete těšit na soutěže o hodnotné ceny, slevy na nákup, drobné dárečky nebo jiné benefity od našich partnerů. O všech aktuálních i proběhlých akcích se dočtete v sekci Novinky a akce.

Úleva na daních

Ze zákona máte možnost odečíst si od základu daně až 3 000 Kč za každý odběr. Odečítáte až do výše 15 % daňového základu. Teoreticky tak za každý odběr ušetříte 450 Kč na daních.

 200 Kč na oběd

Po odběru je potřeba nabrat sílu. Zveme vás na oběd do restaurace poblíž dárcovského centra. Dáme vám na něj poukaz v hodnotě 200 Kč.

Den placeného volna

Po odběru od nás dostanete potvrzení o proběhlém odběru pro vašeho zaměstnavatele. Ze zákona máte nárok na den placeného volna.

Věrnostní program

Při každém odběru či doporučení nového dárce sbíráte body. Další třeba za vyplnění dotazníku nebo sepsání krátké recenze. Za nasbírané body si pak v našem věrnostním programu vyberete praktický dárek nebo poukázku na nákup.

Přehled o zdraví

Pravidelné dárcovství vám umožní mít dobrý přehled o svém zdravotním stavu. Překontrolujete svou váhu a krevní tlak. Z krevního rozboru zjistíte, jak jsou na tom vaše krvinky, krevní destičky nebo si můžete požádat o zjištění krevní skupiny. Otestujeme vás na vybrané infekční nemoci a vše budete moct zkonzultovat s odborníkem na pravidelné lékařské prohlídce. Ten vám v případě jakýchkoliv podezření na zdravotní problém doporučí případná vyšetření nebo návštěvu lékaře.