22.06.2020 - Platí pro pobočky Břeclav,Praha,Brno OC Olympia,Jihlava

post-274

Líbí se Vám u nás a jste s námi spokojení, nebo byste chtěli pomáhat, ale sami nemůžete? Přiveďte k nám nového dárce a získejte bonus 500 Kč. Tento nový bonus nahrazuje bonusy ve stávající akci Dárce získá Dárce.

Jak na to?

Existují dva způsoby, jak doporučit nového dárce, vždy je ale potřeba, abyste měli vždy na našich stránkách vytvořenou registraci.

1. Nový dárce (doporučený) přijde k nám na odběr a nahlásí na recepci Vaše jméno a Váš e-mail. Naše recepce Vaše účty propojí a doporučený dárce se automaticky přiřadí k Vašemu účtu.

2. Ve svém účtu v sekci https://www.caraplasma.cz/muj-ucet naleznete kód doporučitele, tento kód (ideálně ve formě proklikávacího odkazu) můžete rozeslat mezi své známé a kamarády či sdílet na sociálních sítích. Nový dárce, který se skrz tento odkaz proklikne a založí si účet, se automaticky přiřadí k Vašemu účtu. 

Pak už stačí, aby Vámi doporučený nový dárce absolvoval 3 odběry v 90 dnech a bonus 500 Kč je Váš! + získáte až 15 bodů v rámci našeho nového věrnotsního programu.

Pokud ještě u nás nemáte registraci a chtěli byste získat odkaz pro doporučitele, registrujte se na https://www.caraplasma.cz/prihlaseni-na-odber

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY

  novým dárcem se rozumí dárce, který nikdy nedaroval krevní plazmu na jakékoli z našich poboček 

  nový dárce (doporučený) musí absolvovat celkem tři úspěšné odběry do 90 dní od prvního odběru

  úspěšný odběr je dokončený odběr krevní plazmy, kdy dárce není před odběrem či v průběhu odběru vyřazen 

  doporučitel může doporučit neomezené množství nových dárců

  tato nový bonus nahrazuje stávající bonus v Dárce získá Dárce

  bonus se vyplácí v hotovosti na recepcích dárcovských center Cara Plasma

  pokud jste si ještě nevyzvedli svůj bonus, který jste splnili do 23. 6. 2020, tak si na recepci můžete vybrat jestli budete chtít odměnu z již neběžící akce Dárce získá Dárce (dva lístky do kina a poukaz do restaurace) nebo si vemete bonus 500 Kč

  pokud jste si z již neběžící akce Dárce získá Dárce vybrali pouze půlku bonusu např. pouze poukaz do restaurace bude Vám vydána druhá část odměny (2 lístky do kina)

Podrobné podmínky této akce si můžete přečíst zde: Podrobné podmínky akce